I čokoláda je sladká, ale z lásky se nekazí zuby...

Vltava 2008

13. července 2008 v 19:34 | Zdenda
S partou kamarádů a se dvěma rafty jsme se vydali na sjezd horního toku Vltavy. První den vyšel báječně, spokojeně jsem zakotvili v campu, postavili stany a rozdělali ohen s pečlivě naneseného dřeva. Veselí pokračovala do brzkých ranních hodin, i přesto že nás strašil záblesky bouřky a silný vítr....Večer byl zakončen baladickými ploužáky kde si každý zatančil s každým :-)
Druhý den byl nesmírně dusný a tohle počasí dalo tušit, že nás nečeká právě suché odpoledne....K večeru, právě když jsem přijížděli do dalšího stanoviště přišla prutrž mračen. Zbytek sil jsme věnovali postavení stanu a nadávání na počasí. Večer se počasí uklidnilo a celá naše parta vyrazila do Krumlova. Noční město ukázalo svojí nádhernou tvář. I přes občasné přehánky to byl velice krásný večer v pod skálou hradu..za zvuku klavíru. Noční pouť utnula únava...vrátili jsme se do campu. Někdo usnul někdo ne. Ten kdo ne se samozřejmě bavil i nadále v campu.....
Ráno mne nemile překvapilo ošklivé mrholení a teplota pod 15° C ....i přesto, že nás čekala jedna z nejhezčích tras - totiž proplutí Krumlovem - ukončili jsem naši pouť v tomto campu a plní spokojené únavy odjížděli k nám na plzensko.
Děkuji všem (zvlást své posádce :-) ) za krásné chvíle prožité na této akci .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký preferuješ dopravní prostředek na vodě?

Kanoe
Raft
Vestu
Jachetnici

Komentáře

1 David David | 21. července 2008 v 10:41 | Reagovat

ahoj Zdeňku. Koukal jsem na fotečky a je z nich vidět,že jste si tu vodu pěkně užili. My (já,Ládík atd) se na ní chystáme tento víkend. Už se fakt těším.Jen doufám,že vyjde počasí...Pěkně užívej prázdniny.Měj se mooc krásně. Ahoj:))

2 zdenda zdenda | 23. července 2008 v 10:03 | Reagovat

Ahoj Davide, moc hezky si ji užijte, věřím že budetemít fajn počasí :-) měj se hezky Davide, taky užívej prazdniny a brzy sebudu těšit nashledanou :-)...AHOJ ;)

3 Pája Pája | 26. července 2008 v 20:29 | Reagovat

Ahojík kucííí,koukám,že si prázdninky opravdu užíváte...to je správné...jen tak dál...a abyste věděli,já jsem na vodě každý den:):):)teda spíš nad vodou,ale to vy dva chápete....mějte se mooc krásně,papapa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.