I čokoláda je sladká, ale z lásky se nekazí zuby...

Výlet k Hracholuské přehradě

27. října 2008 v 12:54 | Zdenda
Přálo nám počasí, vydali jsme se na příjemný výlet k Hracholuské přehradě, ačkoli už od počátku bylo jasné, že ten den bude pro mne DNEM BLBCEM, avšak nechci zde psát o nesnázích , které mne potkali (jako pokutka ve vlaku za to že jsem zapoměl že nejedem osobakem ale rychlikem, nebo snad to, že jsem jen diky nahodě nespadl ze skály, nebo to, že jsme čekali na nastupišti na vlak, a pan výpravčí nám řekl že ten vlak už nejezdí asi deset let ačkoli jsem si ho den předtím našli v jizdních řadech na netu :-), či snad návštevu ponuré hospody..atd...)
Jak už jsem napsal počasí bylo krásné, vydali jsme se do míst, kde jsem jako puberták travil občas prazdniny...nostalgie :-)..ale zaroven krásná procházka lesem.
ALE CO SE NESTALO? uprostred lesa jsem potkal spolužáka ze střední školy, bylo to radostné setkání, v Plzni se nepotkáme ale potkáme se v lese :-) :-) :-)..trávil zde čas s přítelkyní na chatě....jak už sem napsal bylo to příjemné setkání...
Cestou zpět jsme lesem zavítali jeste k nádhernému železničnímu mostu z roku 1901,o třech polích, o výšce od hladiny 37 m...uchvatná stavba....
Trošku adrenalinu přišlo ve chvíli kdy se na chvějící most vehnala Lokálka, aby nám připravila dokonalý adrenalinový zážitek :-) Schováni na bezepčnostním balkonku jsme si přáli jen jediné, aby most vydržel :-)
Vyrazili jsem zpět k nádraží...jak už sem napsal vyčkali jsme na další vlak v ponuré hospudce, s kasrem v ruce :) a těšili se na cestu domů...Byl to výlet na který jen tak nezapomenu :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.